KONST / Litografier / Färglitografi 11543382
nr 1154 3382
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), signerad och numrerad 7/410, motivet: 48x61
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:03:48
7/1 22:18:29